denizli--profilo-ozel-servisi-5

Denizli merkezinde yılların deneyimi ile beyaz eşya, klima, kombi konusunda teknik servis hizmetleri vermekte olan Denizli Servisi, hizmet ağını genişletiyor ve yeni bir seçenek olarak müşterileri için Profilo Özel Servisi olarak sertifikalı personeliyle hizmet veriyor.  Denizli Servisi ile Profilo cihazlarınız için en iyi hizmeti alma olanağını yakalayabilirsiniz. İşinde uzman, sertifika sahi olan personellerle parça ve işçilik garantili olacak biçimde cihaz sorunlarınız ısa süre içinde Profilo marka ürünlerde giderilecektir.

Denizli Servisi gezici aracı ile başlattığı teknik servis hizmetini, hızlı ve yerinde montaj veya bakım servis hizmetleri biçiminde sunmaktadır. Denizli ve ilçelerinde gerçekleştirmiş olduğu teknik servis ve periyodik bakım çalışmalarıyla bilinmekte olan Denizli Servisi, Profilo Özel Servisi olarak bu marka ürünlerinize katkılar vermektedir. Klimadan kombiye, buzdolabından çamaşır makinesine kadar Profilo ürünlerinde yaşadığınız sıkıntılar giderildiği gibi daha verimli kullanmaya da Denizli Servisi tarafından sunulacak olan Profilo Özel Servisi hizmetleriyle ulaşacaksınız. Doğru arıza tespiti, doğru ve güvenilir parça kullanımı ve garantili işçilikle teknik servis almak için Denizli Servisi’ni arayın.

Profilo markalı; derin dondurucu, buzdolabı, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kurutma makineleri, klima, ankastre cihazlar gibi ürünlerde en kaliteli servis hizmetini Denizli Servisi ile alabilirsiniz. Profilo Özel Servisi olarak Denizli Servisi ile geçmiş yıllarda edinilen deneyim ve birikimler üst seviyede hizmet anlayışı ile size sunulacaktır. Denizli Servisi tüm Denizli geneline sunduğu teknik servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti elde etme prensibiyle hareket eder. Tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için Denizli Servisi irtibat numarasını not almalısınız.