denizli-arcelik-ozel-servisi-100

Beyaz eşya sektöründe önemli bir üretime sahip olan ülkemizde, önemli markalardan birisi de Arçelik olarak gösterilebilir. Arçelik beyaz eşya ürünleri, günümüzde birçok Türk ailesinin evinde konfor artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu ürünlerde yaşanan sıkıntılar için yılların deneyimi ile Denizli Arçelik Özel Servisi olarak da faaliyetlerde bulunan Denizli Servisi, sizler için hızlı ve kalıcı çözümler üretmektedir.  Müşteri memnuniyeti ilkesine göre tüm çalışmalarını yürüten Arçelik Özel Servisi, gezici aracıyla genel olarak yerinde arıza tespiti yaparak kısa zamanda gerekli aksaklığı ortadan kaldırmaktadır. Tüm Denizli Servisi çalışmalarında olduğu gibi, Arçelik Özel Servisi çalışmalarında da işçilik ve parça garantili biçimde arızalar giderilmektedir.

Buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden ocağa kadar tüm ürünlerinizde zaman içerisinde performans kaybıyla beraber arızalar görülebilmektedir. Arçelik gibi kaliteli marka ürünler için dahi bu durum kaçınılmazdır. Garanti kapsamında olmayan ürünlerde, güvenilir ve deneyimli bir teknik servis arayışınızı Denizli genelinde Arçelik Özel Servisi olan Denizli Servisi karşılamaktadır. Arçelik Özel Servisi olarak; alanında uzman, bu konuda eğitimi alıp sertifika sahibi olan, deneyimli ve güler yüzlü personel ile hizmetler verilmektedir. Denizli Servisi, tüm Denizli için Arçelik ürünlerde yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaktadır.

Arçelik marka ürünlerde sadece aruza için değil periyodik bakım çalışmaları için de Denizli Servisi desteğini alabilirsiniz. Arçelik ürünlerinizin daha verimli, daha enerji harcayarak ekonomik ve uzun ömürlü kullanımını Arçelik Özel Servisi olarak sağlanmaktadır. Bu nedenle ister arıza ister bakım işleri için Arçelik ürünlerinde çözüm odaklı çalışma istiyorsanız Denizli Servisi irtibat numarası olan 0 536 643 80 58 nolu numarayı not almalısınız.